Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa oferta firmy TAKO Armatura Rurociągi Sp. z o.o., zapraszamy do kontaktu.

TAKO Armatura Rurociągi Sp. z o.o.
ul. Pełczyńska 8
51-180 Wrocław

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
7:00 - 15:00

tel: + 48 71 372 68 50
e-mail: biuro@tako-ar.eu

Dyrektor ds. Handlowych

Marcin Kryk tel. +48 607 337 327
marcin.kryk@tako-ar.eu

Obsługa Klienta

Andrzej Pacyna tel. +48 603 442 542
eksport@tako-ar.eu

Katarzyna Brzozowska tel. +48 607 173 193
katarzyna.brzozowska@tako-ar.eu

Jolanta Leoniak tel. +48 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu 

Doradcy Techniczno-Handlowi

Andrzej Pustelnik tel. +48 691 164 184  
andrzej.pustelnik@tako-ar.eu


Instalacje przemysłowe

Magdalena Niemiec tel. +48 601 305 505
magda.niemiec@tako-ar.eu


Jolanta Leoniak tel. +48 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu 

Eksport

Andrzej Pacyna tel. +48 603 442 542
eksport@tako-ar.eu

Wynajem zgrzewarek

Jolanta Leoniak tel. +48 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu

Dyrektor ds. Produkcji

Zbigniew Polowczyk tel. +48 601 890 467
zbigniew.polowczyk@tako-ar.eu

Serwis zgrzewarek

Paweł Winnicki tel. +48 691 626 326
serwis@tako-ar.eu

Księgowość

Agnieszka Bigaj tel. +48 605 784 804
ksiegowosc@tako-ar.eu

 

TAKO Armatura Rurociągi Sp. z o.o. - Oddział Poznań

ul. Poznańska 22C
62-080 Tarnowo Podgórne

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 
7:30 - 15:30


tel: +48 61 656 67 70
poznan@tako-ar.eu  

Dyrektor Oddziału

Przemysław Morawski tel. +48 603 410 450
przemyslaw.morawski@tako-ar.eu 

Obsługa Klienta

Joanna Baska-Lisiecka tel. +48 603 405 500
joanna.baska@tako-ar.eu 

Konrad Pawlak tel. +48 603 134 194
konrad.pawlak@tako-ar.eu 

Doradcy Techniczno-Handlowi

Marcin Pawelec tel. +48 607 264 284
marcin.pawelec@tako-ar.eu 

Łukasz Olborski tel. +48 603 722 442
lukasz.olborski@tako-ar.eu

Logistyka, wynajem zgrzewarek

Tomasz Matuszek tel. +48 603 201 303
tomasz.matuszek@tako-ar.eu

Joanna Baska-Lisiecka tel. +48 603 405 500
joanna.baska@tako-ar.eu

 Księgowość

Agnieszka Bigaj tel. +48 605 784 804
ksiegowosc@tako-ar.eu

 


Formularz kontaktowy